Saç Ekimi

Anadolu Cerrahi olarak, İzmir ve İstanbul'da saç ekimi işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir. İzmir'de ve İstanbul'da fue, fut, organik saç ekimi, şa, sakal ve bıyık ekimi işlemleri, Dermatoloji uzmanımız Uzm. Dr. Salih Çetiner ile Plastik ve Estetik Cerrahi uzmanımız Op. Dr. Koray Urgu ve deneyimli ekiplerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Sizlerde Saç ekimi fiyatları 2019, İzmir ve İstanbul ücretlerimiz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Saç Sağlığı ve Saç Ekimi

Saçlarımız, yaşa, çevresel etkenlere, genetik yatkınlıkları, sistemik rahatsızlıklara ve kullanılan ilaçlara bağlı olarak hacimsel ve nicelik (sayıca) olarak azalabilmektedir. Saç Sağlığı ve Saç Ekimi Merkezimizi, sizlerin saç sağlığı açısından saç analizinizi yaparak gerekli sağlık çözümlerini önermekte ve uygulamaktadır.

Saç Sağlığı ve Saç Ekimi Uygulamalarımız

Saç Prp uygulamaları: Trombositçe zengin plazmanın saça uygulanması ile gerçekleştirilen işlemdir. Bu uygulama ile zayıflayan saçların güçlendirilmesi ve saç derisine daha güçlü bağlanması sağlanır. Saç PRP uygulaması Dermatoloji uzmanı Dr. Salih Çetiner tarafından önerilen seans sayısına bağlı olarak genel olarak 4-6 seanslık bir çalışma olarak planlanmaktadır.

Saç Mezoterapisi: İçerisinde bulunan mineraller, vitaminler, hyaluronik asit bileşenleri, kollajenler sayesinde saçın dinamik ve güzel görünüme kavuşmasına destek olmaktadır.

Saç Ekimi uygulamaları: Saçın belirli bir orandan fazla dökülmüş olması, belirli bir bölgesinin dökülmüş olması sebebi ile saç ekimi farklı yöntemler kullanılarak uygulanabilmektedir.

  • Fue saç ekimi
  • Fut saç ekimi
  • Organik saç ekimi
  • Kaş Ekimi
  • Bıyık ve Sakal ekimi uygulamaları