Karın Germe Ameliyatı

Karın germe işlemleri özellikle de birkaç doğum yapmış ve karın bölgesinde sarkmalar olan hastalarda oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle karın bölgesinde lokal yağlanma olanlar, tüp mide ameliyatı sonrası sarkmaları olanlar Karın germe ameliyatı yaptırabilirler. Aynı zamanda egzersize ve diyete cevap vermeyen kadınların ya da erkeklerin yaptırabileceği ideal uygulamalardan biridir. İzmir'de karın germe ameliyatı, fiyatları 2019, en iyi yapan merkezler ve doktor araştırmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Karın germe ameliyatı abdominoplasti olarak adlandırılmaktadır. Karın bölgesindeki sarkık ve fazla yağların cilt dokusundan alınır. Aynı zamanda karın kaslarının gerilerek daha fazla sağlamlaştırıldığı bir işlemdir. Karın germe ameliyatı zayıflama yöntemi değildir. Fazla kilosu olan hastalar karın germe ameliyatını yaptırmadan önce kilo vermeleri gerekir. Bu ameliyat uygulaması sayesinde karın görünümü ciddi oranda düzelir.

İzmir karın germe ameliyatı fiyatları 2019

İzmir'de karın germe ameliyatı fiyatları 2019 yılı için ilgili mevzuatlar gereği telefon bilgisi veremiyoruz. Dilerseniz İzmir karın germe ameliyatı için 0 532 449 69 76 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Karın Germe Ameliyatı İçin Planlama Nasıl Oluşturuluyor?

Karın germe ameliyatına geçmeden önce doktorunuz sağlık durumunuzu, karın bölgesindeki yağları ve derinin kalitesini göz önünde bulunduracaktır. Muayene sırasında uzman kişilere mutlaka geçirdiğiniz hastalıkları bildirmelisiniz. Karın germe ameliyatı genişliğe göre 2-5 saat civarında sürebilmektedir. Kısmi işlemlerde ise, 1-2 saati bulabilmektedir.

Karın Germe Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Karın germe ameliyatı uygulandığı bölgeye göre 2 farklı ad verilmektedir. Bunlardan birincisi, tam karın gelme ameliyatıdır, Diğeri ise, Kısmi karın germe ameliyatıdır. Bu her iki operasyon karın derisi kaburgalara kadar kaldırılır ve fazla yağ dokusu çıkartılmaktadır. Aynı zamanda bu bölgelerde fıtık rahatsızlıkları varsa operasyon sırasında giderilmektedir. Çatlaklar ve selülitler alınıp fazla deri vücuttan uzaklaştırılmaktadır.

Karın Germe Ameliyat Sonrası Nasıldır?

Karın germe ameliyatından sonra ağrılar meydana gelebilir. Karın bölgesindeki dikişler 1-3 hafta sonra alınmaktadır. Bu işlemler oldukça iyidir. Hastalar düzenli spor ve egzersizler yaparak elde edilen sonuçlar yıllarca korunabilir. Genellikle etkileri uzun süre devam eder. Ancak gebeliğe, kilo alıp vermeye ve yaşlanmaya bağlı olarak farklı sonuçlar yaratabilir. Ameliyat sonrası birkaç ay pembeleşme görülebilir. Gün geçtikte kızarıklıklar ortadan kalkacaktır.