Hakkımızda

Anadolu Cerrahi Grubu olarak 2018 yılının Mart ayından itibaren teknolojinin tüm olanaklarını hastalarımızın hizmetine sunmaktayız. Türkiye ve yurtdışından gelen bütün hastalarımıza teknolojinin son örnekleri ile teşhis ve uygun tedavi süreçleri için uzman hekimlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sürekli kendini yenileyen ve araştıran, hekim ve yönetim kadromuz ile hastalarımızı sağlığına kavuşturmak adına durmadan ilerliyoruz. Kurumumuz bünyesinde Genel Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Dermatoloji,  Saç Sağlığı ve Saç Ekim Merkezi, Beslenme ve Diyet Birimi’miz ile hastalarımızı sağlıklarına kavuşturmak temel ilkemiz haline gelmiştir.

Anadolu Cerrahi Grubu bünyesinde; tüp mide ameliyatı, mide botoksu uygulaması, mide balonu uygulaması, yüz, boyun, bacak germe, kepçe kulak ameliyatı, rinoplasti (burun ameliyatı), meme ve vücut estetiği, kombine estetik ameliyatları, kozmetik ve pediatrik dermatoloji, klinik dermatoloji, saç sağlığı ve ekimi birimleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurtdışındaki hastalarımızın kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için hava alanına geldiği andan itibaren transfer aracımız ile hastaneye kadar eşlik ederek bütün süreçlerinde güler yüzlü ekibimiz ile sağlıklı bir şekilde dönüş aşamanıza kadar destek vermeye devam edeceğiz.

Tıp sürekli kendini yenileyen bir alandır. Uzman ekibimiz ile yeniliklerin takipçisi olarak, uzun yıllar boyunca sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.