Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altlarındaki yorgun ve yaşlı ifadeyi geçirmek için geliştirilen yöntem, morlukların tamamen giderilmesini sağlıyor. Göz altı ışık dolgusu, çökmüş, yıpranmış ve koyu renk görülen göz altlarına uygulanır. Cildin en ince yapısına sahip olan göz altı bölgesinde oluşan çukurlaşmalar, derinin ince olması nedeniyle mor bir görüntü verir.

Göz altı ışık dolgusunda, çukurluk giderilir ve boş kısım doldurularak ve daha açık bir ton kazandırılır. Uzman hekim tarafından uygulanan yöntemi, oldukça kolay ve konforludur. Ayrıca cilt yapısına bağlı olarak 5-8 yıl kullanım avantajı sağlar.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Enjeksiyon yöntemiyle uygulanan ışık dolgusu, göz altına ve kemik üzerine uygulanır. anesteziye gerek olmadan yapılan, ağrısız ve kanamasız bir işlemdir. 3-5 dakika içerisinde uygulanır ve kişi günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Kullanılan iğneler oldukça ince uçlu ve küt şekildedir. Dolayısıyla uygulanan bölgede herhangi bir iz oluşturmaz. Sonrasında morluk, kızarma gibi etkiler, genellikle görülmez.

Göz Altı Işık Dolgusunun İçeriği Nedir?

Hyalüronik asit içeriğiyle uygulanan ışık dolgusu, içerisinde vitaminleri barındırır. İnsan sağlığına zarar vermeyen ve zararlı hiçbir madde içermeyen hyalüronik asit içeriği, poly vitamin kompleksiyle zenginleştirilmiştir. Daha canlı ve formda bir cilt görünümü sağlarken, ideal aydınlık kazandırır. Cildi besler ve esnek bir görünüm kazandırır.

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Yapılır?

Tüm estetik uygulamalarda olduğu gibi uygulama, 18 yaş üzerindeki kişilere yapılır. Ancak belirli durumlarda, daha önce de yapılmaktadır. Kadın ve erkek, göz altı morlukları olan herkese kolaylıkla uygulanabilen bir estetik yöntemdir. Torbalanmalar, çökükler, morluklar, çizgi ve kırışıklıklar, göz altı ışık dolgusu ile anında geçirilmektedir.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

Göz altı dolgusu fiyatları, kullanılan ilacın kalitesine göre farklılık göstermektedir. Her klinikte farklı ürünler kullanılabilmekte ve hekim uygulamalarında farklı fiyatlar sunulmaktadır. Ancak piyasada çok çeşitli ürünlerin bulunması, göz altı ışık dolgusu fiyatlarının daha ekonomik şekilde yapılmasına olanak sunuyor. Uygulanacak ünite miktarı, beraberinde yapılacak diğer uygulamalar ve kişinin cilt yapısına göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.