Ben Aldırma

Kişiler ciltlerinin bebek gibi olması ve bu görüntüye kavuşabilmek adına tüm uğraşları yerine getirmektedir. Bu yolda ameliyat, maske uygulamaları, çeşitli kremlerin kullanılması ve dışarıdan manyetik araçlarla uygulamalar yapılması oluşacaktır. Kişilerin en çok rahatsız oldukları kusurlarının başında ise ben sorunu gelmektedir. Bu sorunun ortadan kaldırılması adına çeşitli krem ve ilaçlarla yakma, bazı elektrikli aletlerle yok etmeye çalışma ve operasyon ile aldırma gibi çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu konuda kişilerin merak ettikleri noktalara değinilecek olursa şu bilgilerin verilmesi doğru olacaktır.

Ben Nasıl Aldırılır?

Ben aldırmak teknolojinin gelişmesi ile birlikte oldukça kolay bir hal almıştır. Bu açıdan dolayı birçok farklı farklı yöntemler bulunmuştur. Aldırma yöntemlerinde en fazla tercih edilen cerrahi yöntemler olacaktır. Bu yöntemde lokal anestezi yapılarak benler alınmakta ve küçük bir şekilde bir dikiş ile tutturulma işlemi gerçekleştirilmektedir. Işın ile aldırma yönteminde ise ışık ile benlerin yakılması sağlanmaktadır.

Bu işlemde herhangi bir dikiş izi vs durumu olmamaktadır. Krem ile yok edebilme yönteminde ise asit özelliği taşıyan bir krem sayesinde ben olan kısımlarına küçük bir şekilde değmekte ve bu işlemden sonra yakılan deri kabuk bağlamaktadır. Kabuk tutulan alanlar düştükten sonra ben de düşmüş olacaktır.

Ben Aldırdıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ben aldırdıktan sonra kişilerin daha kolay bir şekilde iyileşme sağlayabilmesi için bazı noktalara dikkat edilmesi zorunludur. Bu aşamada ben alınan yerlere kesinlikle el değmemesi gerekir. Burada el değmesi fazla olursa yaranın kabuk bağlaması ve iyileşmesi de o kadar zor olacaktır. Verilen ilaç ve kremler doktor tavsiyesi ile uygun şekilde kullanılması gerekmektedir. Kremler genelde iz kalmasını önleyecek şekilde uygulanmaktadır. Kullanılmaması halinde ise iz kalma olasılığı artacaktır.

Ben Aldırma Fiyatları Nedir?

Ben aldırma fiyatları sizin aldırmayı tercih ettiğiniz yöntemlere göre değişmektedir. Krem ile ben yok etme en uygun olan seçenektir. Krem yaklaşık 60 TL gibi bir fiyattadır. En pahalı ben aldırma yöntemi ise ışın tedavi ile yakma işlemidir. Aynı zamanda ben aldırma fiyatları sizin ben büyüklüğünüze ve sayısına göre artmaktadır.